deepwork

Co je DeepWork?

DeepWORK je dynamický trénink. Na základě předem stanovených principů hodina přechází energetickými fázemi, během kterých se střídá silová a kondiční zátěž, napětí a uvolnění. Cvičení maximálně zapojuje a protahuje svaly, formuje tělo a zároveň je to výborný kardio- vaskulární trénink. Důležitou úlohou cvičení je i obnova tělesné a duševní energie.

·         Lekce začíná v pomalém tempu, přechází do rychlejšího a vrací se zpět k pomalému tempu.  Závěr patří relaxaci.

DeepWORK využívá sportovní specifické pohyby, atletické pohyby, pohyby a cvičení známé z posilování, ale i z běžného života. Trénink je vhodný pro muže i ženy.

 

Proč zkusit Deepwork

Výhodou této lekce je jednoduchost –  žádné složité choreografie, jen soustředění na sebe,  na svůj dech. Každý si cvičí ve svém vlastním tempu.  Specifická hudba vytváří pouze kulisu.

Začátek patří protažení, pak následují dvě minuty running . Hodina končí samozřejmě zklidněním, protažením a závěrečnou relaxací, jež je v dnešní uspěchané době tak potřebná.

Pokud se rozhodnete jít na lekci, doporučuji pohodlné sportovní oblečení, které vám nikde neplandá a nevisí, nejlépe elasťáky a tílko přímo na tělo. Tenisky nechte doma – cvičí se naboso. Ale nezapomeňte si přibalit ručník a pití.

 

Fotogalerie: deepwork

Tato fotogalerie je prázdná.