Permanentní prodlužování řas metodou Dimond Lashes

Základní funkcí řas je ochrana očí. Jejich další úlohou je dodat pohledu výraz. Dlouhé řasy s ladnou křivkou a intenzivní barvou dokáží náš pohled rozzářit.

Řasy však nezřídka bývají krátké a rovné. Často se setkáváme s velmi krátkými řasami rostoucími směrem dolů a jedna přes druhou. Známe řešení těchto problémů. V případě řídkých či velmi krátkých řas navrhujeme jako řešení permanentní prodlužování řas.

Lashes jednička na trhu v prodeji ,uvádí na trh své umělé řasy pro pohled bez hranic. Řasy dlouhé,husté a neodolatelné, ale přitom k nerozeznání od řas přírodních.

 

Permanentní prodlužování řas  Lashes

 Prodloužení řas -  LASHES je vynikající, stále oblíbenější a bezkonkurenční alternativou ke všem druhům úprav řas. Voděodolné a ultralehké syntetické řasy aplikované metodou "řasa na řasu" nejsou očím přítěží, nýbrž dokonalou tečkou ke skvělému vzhledu. Řasy jsou aplikovány pouze proškolenými profesionály, čímž je zajištěna bezpečnost, hygiena a vysoká kvalita odvedené práce. Mezi další výhodyprodloužení řas - LASHES patří nespočet variací co se síly, délky a barvy týče, proto lze provádět korekci tvaruoka nebo dokonale zvýraznit Vaši přirozenou barvu očí. V době mezi doplněním řas, cca 3-5 týdnů, je stále zachován dokonalý vzhled prodloužených řas. Pokud hledáte metodu, která Vám vykouzlí pohled, po kterém jste vždy toužily, prodloužení řas - DIAMOND LASHES je tou správnou volbou.

Následná péče po aplikaci prodloužených řas Lashes

Správná péče je velmi důležitá a výrazně prodlužuje i trvanlivost řas. 24 hodin po aplikaci nesmí oči přijít do kontaktu s vodou.

Klientka odličuje oční okolí  opatrně preparátem na vodní bázi bez olejových složek a snaží se zabránit kontaktu přípravku s řasovými spoji. Řasy se denně pročesávají speciálním kartáčkem, který klientka dostane při prvním prodloužení.

Při domácí péči je možné použivání speciálních fixérů. Jsou to vetšinou čiré roztoky, kterými si řasy klientky potírají. Ty získávají delší životnost a více se lesknou. Prodloužené řasy se nedoporučují líčit řasenkou. Ale pokud se klientka líčit chce, je nutné následně použít odličování na bázi vody. Ideální je také použití speciální řasenky. Nevhodné jsou řasenky voděodolné.

 

 

DÉLKA SLUŽBY :  2 hodiny nové řasy, 1 hodinu doplnění

CENA SLUŽBY :

Nové řasy ......................................1600 Kč

Doplnění .........................................600  Kč