Zábaly

Že nemůžete jíst čokoládu a přesto ji máte tak rádi? Vyčítáte si každý kousek, který sníte a přesto toužíte po dalším?

Mám pro Vás skvělou zprávu!

Čokoláda není „jen“ k jídlu!

Podívejte se se svojí drahou polovičkou na Julii Binochet ve filmu Čokoláda  a nechejte se v mém studiu hýčkat čokoládovou masáží.

Neodoláte a přijdete znovu a znovu …

Čokoláda obsahuje hydráty uhlíku(cukr) obsahuje škrob,vlákninu,vápník, proteiny a vitamíny, vyniká obsahem kyseliny listové.

Je důležitým zdrojem energie. Jejím prvním konzumentem byla civilizace Mayů z oblasti Mexika a Střední Ameriky (200-900 n.l). Mayové připravovali pikantní nápo,j který ochucovali medem a přidávali  také různé koření, jako vanilku, . V mayské kultuře mohli tento kakaový nápoj vychutnávat jak bohatí, tak i chudí. Čokoláda se rovněž používala při náboženských obřadech a byla velmi oblíbená mezi panovníky. Používala se také jako platidlo. Do Evropy přivezli čokoládu španělští kolonizátoři.

 

SPA Word Chocolate - Čokoládová masáž(zábal)

Zklidňující ošetření

Ošetření proti stárnutí

Účinky:

  • účinné při omlazování obličeje
  • redukční a proticelulitický účinek
  • chrání cévy a mají drenážní vlasnosti důležité pro boj s otokovou celulitidou a zadržováním vody
  • podporuje dobrou náladu

Jak probíhá čokoládové ošetření:

Naneseme tělový peeling s výtažkem z kakaa a mandlovým olejem Spa World Chocolate a masírujeme krouživými pohyby. Zbytek přípravku odstraníme teplou vodou.

Potom provádíme masáž masážním krémem s výtažkem z kakaa a mořskými řasami Spa World Chocolate a masírujeme až do úplného  vstřebavání (doporučujeme při odstranění stresu, relaxaci)

Nakonec nanášíme plastickou bahenní masku, s mořských řas a čokoládou (maska:smícháme prášek s vlažnou vodou..vytvoříme stejnorodou směs....masku naneseme špachtlí..necháme působit 20-25 minut,po uplynutí této doby ztuhlou masku sejmeme, sloupneme)

A možná sdojde ina  kousek hořké čokolády pro Vás jako sladká tečka za příjemnou manáží.

 
 

SPA-ošetření proti celulitidě

TĚLOVÝ ZÁBAL PRO DOKONALOU POSTAVU

Zbavit se pár extra centimetrů a zároveň toxinů, vytvarovat a zpevnit postavu,dostat impuls k lepšímu sebevědomí  můžete různě .Někdo začíná sportovat, jiní drží dietu..Zábaly na zpevnění pokožky, hubnutí a proti celulitidě- stimuluje  obnovu tkání, aktivuje buněčný metabolismus, napomáhá  hubnutí snižováním tukové tkáně. 

Komplexní zábal těla obsahuje:

Peeling

Masáž

Zábal

Superkoncentrát

Závěrečná péče -masáž

 

Peeling-pomáhá pokožce doplnit rovnováhu minerálů, odvádí toxiny a čistí pokožku,odstraňuje nečistoty a mrtvé buňky, zvyšuje nasycení tkání pokožky kyslíkem, připravuje pokožku k následné léčbě. Zábaly jsou na zpevnění pokožky, hubnutí a proti celulitidě- stimuluje obnovu tkání, aktivuje buněčný metabolismus, Masáž napomáhá hubnutí snižováním tukové tkáně. Má schopnost normalizovat minerální rovnováhu. Super koncentrát na hubnutí a zpevnění-okamžitě proniká do podkožních vrstev, sérum působí na tukové buňky, snižuje efekt pomerančové kůry vyrovnává strukturu pokožky a zeštíhluje postavu. Díky koncentrovanému komplexu aktivních komponentů zmenšuje objem, dochází ke zpevnění pokožky, velmi účinný proti celulitidě. Závěrečná péče-krém na hubnutí a pro korekci postavy. Proniká do pokožky, snižuje projevy celulitidy a zvyšuje její elastičnost. K zábalům používám výrobky od Španělské firmy Primavera Andorrana.

 

Objednejte se na čokoládovou masáž  nebo jiný druh terapie:

Renata Vilímová, 603 933 006