Co je to permanentní prodlužování řas?

Permanentní prodlužování řas je moderní metoda, která umožní prodloužení řas jakékoli délky. Jedná se o řasy syntetické, které se aplikují na řasy přírodní a to metodou "řasa na řasu", to znamená, že každá jednotlivá syntetická řasa kopíruje tvar přírodní řasy a pevným spojením ji prodlužuje a zesiluje. Tato metoda nezatěžuje řasy přírodní, ale právě naopak. Řasy jsou aplikací delší, plnější, tmavší, mají hedvábný vzhled a jsou elegantní.

Při této metodě se používá speciální lepidlo, které umožní pevné přilnutí syntetického vlákna k přirozené řase.

Pomocí této techniky prodlužování dosáhneme přirozeného vzhledu a zářivějšího pohledu za podmínky, že syntetické řasy budou správně aplikovány a zákaznice bude dodržovat pokyny odbornice pro správnou domácí péči o řasy.

Jak dlouho vydrží prodloužené  řasy?

Prodloužené řasy mají trvanlivost dva až pět týdnů v závislosti na správné aplikaci a náležité péči ze strany zákaznice, jakož i na přirozeném cyklu růstu řas.

Po prodlužování řas zákaznice absolvuje udržovací ošetření každé dva nebo tři týdny v závislosti na přirozeném růstu řas. V tomto období zákaznice zpozoruje ztrátu prodloužených řas společně s přirozenými. Je to způsobeno tím, že řasy přejdou do telogenní fáze (je to fáze vypadnutí řasy, nová řasa vytlačuje starou a způsobí její vypadnutí) a uvolní se společně s řasou uměle aplikovanou.