Fitbox

CO JE TO FITBOX?

FITBOX je nejžhavější a velmi oblíbená novinka v oblasti Fitness. Jedná se o skupinové, zábavné a energeticky vysoce účinné cvičení na speciálně upravených boxovacích totemech, při kterém ve stejný okamžik klienti nacházejí hudbu, motivaci, kondici, zábavu a psychickou uvolněnost. Tento originální program byl vyvinut tak, aby oslovil lidi téměř každého věku a úrovně zdatnosti.

FITBOX program obsahuje několik základních úderů s kombinací nevyčerpatelného množství cviků, takže se na lekci rozhodně nebudete nudit.

PŘÍNOS PRO LIDSKÉ TĚLO

REDUKCE VÁHY

FITBOX je ideální aerobní cvičení výrazně napomáhající ke zhubnutí, je určen především těm, kteří chtějí pečovat o svoji postavu. Při jedné 50 minutové lekci průměrně vydáte 1230 – 3140kJ i více, což je mnohonásobně víc než při klasických formách cvičení. Pravidelný FITBOX trénink Vám pomůže účinně tvarovat a zpevňovat Vaši postavu a navíc Vás zcela jistě dostane do kondice a psychické pohody.

POKOŽKA

Pravidelný FITBOX pomáhá k vylepšení stavu Vaší pokožky, neboť při zvýšené fyzické námaze se pokožka lépe prokrvuje, člověk se potí, čímž se otvírají póry a odplavují se nečistoty a škodliviny. Pokud budete dodržovat pitný režim (2-4litry/den) a zdraví životní styl, je velký předpoklad, že dojde ke zlepšení stavu Vaší pokožky, která tak bude pružnější a lépe vypadající.

KONDICE

FITBOX  pomáhá udržet nebo dokonce vylepšit kondici jednoduchým a zábavným způsobem. Nejste v kondici? Nevadí, díky FITBOX  programu, kvalifikovaným Instruktorům s licencí FITBOX a návštěvám FITBOX center budete opět v kondici. A to nenásilným a zábavným způsobem a co navíc – za neuvěřitelně krátkou dobu. FITBOX program umožňuje specializovanou přípravu pro všechny druhy Sportů.

PSYCHICKÁ VYROVNANOST

FITBOX program pozitivně ovlivňuje psychiku cvičence. Díky kvalitní pohybové aktivitě získáte velmi příjemný pocit sami ze sebe a ze svého těla.

KOMLEXNÍ POSÍLENÍ TĚLA

FITBOX program vás díky svým přesně dávkovaným a komplexně zaměřeným lekcím dokáže dostat do svalové rovnováhy. Což ocení zejména ti, kteří mají problémy s bolestí zad a to je téměř 90% dospělé České populace.