Masáž horkými lávovými kameny (Tranquility massage)

Ztuhlý krk, zkrácené trapézové svaly, to jsou jasné následky dlouhodobého a špatného vysedávání u počítače, ale i stresu a napětí ze zaměstnání. Záda píší životní historii, z nich se dá poznat mnoho trápení. O šíji a krk bychom měli pravidelně pečovat, jinak následky budou nepříjemné, ale navíc trvalé, a to nejenom na zádech.Špatným držením těla se totiž zmenšuje prostor pro vnitřní orgány, což se týká plic i srdce.Pravidelná péče je důležitá i proto, že u zkrácených trapézů(svaly mezi krkem a rameny)stačí jeden stres a stav se hned vrátí zpět, můžete být i den po masáži.

Zařaďte masáže do svého života stejně jako preventivní prohlídky u zubaře nebo kosmetičku. Tělo tento rituál zaregistruje, zapamatuje si ho a uvolní se.

A ještě jedno důležité:masáž je o etice, o tom,abychom si navzájem nedělali to, co je nepříjemné.Podle typu člověka a jeho obtíží či požadavků se vybírá typ masáže.Kromě sportovní, rekondiční,lymfatické, která velmi dobře podporuje očistu organismu a hubnutí, regenerační-lávovými horkými kameny.Působí příjemně na celý organismus a zároveň pomáhá podporovat funkci jednotlivých orgánů v těle.

LÁVOVÉ KAMENY- nahřáté kameny se pokládají na vybraná místa těla(čakry, energetické dráhy, "zatuhlá"místa), ta je nahřívají a masírují.Používají se tři terapie: Tranquility stone masáž z Číny, teplota kamenů 38-40C,masáž kameny, harmonizace čaker. La Stone Therapy je americká masáž, kameny teploty 60-70C prohřejí tělo a masíruje se jimi. Magic hot stones používá havajské techniky ve spojení s čínskými kameny mají teplotu 45-55 C, pracuje se stresovými dráhami.

Tato masáž navodí:

Kondici hlubokého uvolnění, která pomáhá při stresu

Stimuluje krevní oběh, podpoří imunitní systém

Uvolní šlachový systém, pomáhají tělu při detoxikaci krve

Teplo může pomoci regulovat trávení, zrychluje metabolismus a tím zrychlí proces hubnutí

Zlepší metabolismus-látkovou výměnu

Vyrovnává jemné energie nervového systému a dá tak možnost našemu organismu plně si odpočinout a uvolnit se.