Alpining

Alpining je Indoor Walking aktivita, ve volném překladu "chůze uvnitř“. Alpinning lze formulovat jako aktivitu, , kterou vykonává skupina lidí v jedné místnosti, ve stejnou dobu, pod vedením vyškoleného instruktora, za doprovodu hudby a na speciálních stacionárních trenažérech,

Alpinning lze přirovnat ke spinningu, či indoorcyclingu, ovšem namísto stacionárních kol, Alpinning využívá speciální trenažérů.

Alpinning-  nová motivace, nová energie, nová filozofie, nové skupinové cvičení.

Jedná se o skupinové, zábavní a energeticky vysoce účinné cvičení na speciálně vyvinutých trenažérech, při kterém ve stejný okamžik klienti nacházejí hudbu, motivaci, kondici, zábavu a psychickou uvolněnost.Tento originální program byl vyvinut pro lidi každého věku a úrovně zdatnosti.  Vychází z nejpřirozenějšího lidského pohybu, vychází z chůze. Vhodné pro všechny věkové kategorie. Pohyb šetrný ke kloubům. Alpinning program kombinuje trénink s mnoha cviky, disponuje lekcemi v několika úrovních.Každý účastník lekce zvolí tu úroveň zdatnosti, které odpovídá jeho individuálním fyzickým předpokladům.

 

Objednejte se na svoji lekci alpinningu již dnes.

Renata Vilímová, 603 933 006

Certifikáty instruktorka pro spinning a alpining

Tato fotogalerie je prázdná.